Hizmetlerimiz

Hukuki iş ve işlemlerin daha kolay ve daha hızlı yerine getirilebilmesi için 5000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık alanımız ile Adli ve İdari makamlar aracılığı ile yapılan haciz ve muhafaza işlemlerinde yedieminlik hizmet vermekteyiz.


Ankara -Kahramankazan İlçesi sınırlarında ( Saray – Susuz – Merkez ve bağlı köylerde yapılacak olan her türlü icra, haciz, muhafaza işlemlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. İcra ve İflas Daireleri tarafından daire dışında yapılacak görevlerin ifası için gerekli;


Yediemin, Yediemin Otopark, Çilingir, Çekici, Nakliye, Hammaliye, Depolama, Otopark, Müzayede Salonu gibi hizmetlerin güven içinde ve hızlı bir şekilde yerine getirilmesi hususunda yardımcı hizmetler vermekteyiz.


Muhafaza işlemlerinin tesisi için yürütülmesi gereken hukuki işlemlerin dışındaki diğer tüm iş ve işlemleri tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Gerekli olan tüm ihtiyaçlarınız (çilingir, hammaliye, nakliye, muhafaza, yedieminlik hizmetleri) başkaca herhangi bir arayışa girmenizi gerektirmeksizin tarafımızca yerine getirilecektir.